Діагностика і ремонт електричних і електронних систем

Електронні системи сучасного автомобіля тісно пов’язані один з одним. Тому будь-яка поломка в одній системі призводить до комплексних проблем у всьому автомобілі. Ремонт електрики підвладний тільки майстрам вищої категорії, інші ж просто не зможуть знайти справжню причину виходу з ладу, і привести ваш автомобіль в ідеальний стан. Це досить складна процедура, але ми, з небувалою легкістю, вміємо її проводити. Тому ви сміливо можете довірити нам найскладнішу роботу, результати якої перевершать всі ваші очікування!
Від справності електрики в автомобілі залежить стабільна робота всіх вузлів. В першу чергу це стосується імпортних машин, де під електрикою мають на увазі десятки систем.
Загальна протяжність електропроводки в сучасному автомобілі може становити кілька кілометрів. Ремонт автоелектрики дуже складний процес – для цього необхідно не тільки спеціальне обладнання, а навички, знання і кваліфікація, ось чому так часто потрібен досвідчений автоелектрик.

Услуги автоэлектрика, какие мы предоставляем — от ликвидации разного типа отказов техники вплоть до замены аккумулятора и непростой работы по возобновлению проводки всего автомобиля. Несоблюдение проводки имеет возможность случиться с элементарного краткосрочного замыкания. Мы производим перечень услуг в области диагностике данных устройств:Послуги автоелектрика, які ми надаємо – від ліквідації різного типу відмов техніки аж до заміни акумулятора і непростої роботи по відновленню проводки всього автомобіля. Порушення проводки може статися з елементарного короткострокового замикання. Ми виробляємо перелік послуг в області діагностики даних пристроїв:

 • Ремонт електрообладнання;
 • Діагностика електрообладнання;
 • Встановлення сигналізацій;
 • Встановлення парктроніка;
 • Встановлення магнітоли;
 • Встановлення іммобілайзера;
 • Встановлення камери заднього виду;
 • Встановлення ксенону;
 • Ремонт і діагностика електричної частини печі;
 • Заміна ламп;
 • Заміна оптики;
 • Усунення обривів електропроводки;
 • Заміна радіаторів системи охолодження та опалення;
 • Електронні системи автомобіля.ремонт электрики киев

За призначенням виділяють 4 основні групи ЕБУ.

 1. Управління двигуном (ЕСМ) – забезпечує працездатність «серця» машини, оптимізує його характеристики.
 2. Управление трансмиссией (РСМ). Такой системой располагают все авто с АКПП. Конструктивно связана с ЕСМ. Управляет передаточным числом и моментом включения сцепления.Управління трансмісією (РСМ). Такою системою розпоряжають  всі авто з АКПП. Конструктивно пов’язана з ЄСМ. Управляє передатним числом і моментом включення зчеплення.
 3. Управління активною безпекою охоплює динамічну курсову стабілізацію ESP, антиблокування гальм ABS, круїз-контроль, датчики стану шин.
 4. Управління обладнанням і безпекою – іммобілайзер, сигналізація і засоби підвищення комфорту (кондиціонер, парктронік, електронні регулятори дзеркал, підігрів сидінь, інше).

У більшості випадків неполадки електроустаткування пов’язані з допоміжними пристроями. Наприклад, неполадки в контактах, запобіжниках, перемикачах, проводці. Оскільки ці елементи більше за інших схильні до навантаження, від чого плавляться і перегорають. 
На СТО Кайзен швидко і якісно виконають будь-яку роботу по заміні або ремонту електричних блоків і систем автомобіля на такі марки: Nissan (Ніссан), Mitsubishi (Міцубісі), Mazda (Мазда), Subaru (Субару), Infiniti (Інфініті), Toyota (Тойота ), Suzuki (Сузукі) Honda (Хонда), Acura (Акура) – Японія Hyundai (Хундай), Kia (Кіа) – Корея. 

Наші висококваліфіковані фахівці готові визначити точну причину проблемної роботи електрообладнання Вашого авто і запропонувати ефективні шляхи подолання несправностей.

2019-06-18T17:21:09+00:00