Технічне обслуговування

//Технічне обслуговування

Для кожного автомобіля існує рекомендований виробником план проведення регламентних робіт – план ТО. Відправною точкою для визначення обсягу робіт є пробіг автомобіля. Порядок формування Планового ТО для всіх автомобілів, приблизно, однаковий. Відмінності полягають в міжсервісний пробіг з урахуванням особливостей конструкції автомобіля.

ТО-1

Як правило, в ТО1 включаються заміни масла ДВС, масляного і повітряного фільтрів, електронна діагностика систем автомобіля, перевірка стану змащувально-охолоджувальних рідин, діагностика ходової частини автомобіля. Термін проведення ТО1 відповідає періодичності заміни масла двигуна.

ТО-2

В його обсяги входять всі роботи по ТО-1, заміна свічок запалювання, салонного і паливного фільтрів, агрегатних ременів та інші роботи, характерні для кожного автомобіля. Друге техобслуговування проводиться, як правило, через двічі проведене ТО1.

ТО-3

Роботи ТО2, заміна комплекту ременя ГРМ, високовольтних проводів, масла АКПП і трансмісії, гальмівної рідини – основні роботи, що становлять ТО3. Проводиться, як правило, через двічі проведене ТО2.

Вартість основних робіт по проведенню ТО без урахування вартості запасних частин і витратних матеріалів:

техническое обслуживание киев

 

2019-06-12T17:00:55+00:00