Дооснащення штатних систем

Часто в штатній комплектації автомобіля немає опцій, які з часом стають необхідні.

Автосервіс Кайзен пропонує послугу дооснащення штатних систем автомобілів,  які прийшли з американського і європейського ринків.

Декому не вистачає гарної аудіосистеми, комусь не подобається дзеркала і відсутність відеореєстратора або людина незадоволена вбудованим бортовим комп’ютером і маленьким дисплеєм, але, на щастя, більшість подібних дрібних недоліків можна легко усунути за допомогою дооснащення. Головне в автомобілі – це комфорт і зручність використання, адже якщо вам незручно користуватися вашим автотранспортом, то для чого він тоді потрібен?

У порівнянні з більшістю автомобілів S-класу, автомобілі японських марок: Nissan (Ніссан), Mitsubishi (Міцубісі), Mazda (Мазда), Subaru (Субару), Infiniti (Інфініті), Toyota (Тойота), Suzuki (Сузукі) Honda (Хонда), Acura (Акура) – Японія Hyundai (Хундай), Kia (Киа) – Корея поставляється в досить бюджетних комплектаціях, тому існує широкий асортимент складових, якими можна прикрасити і удосконалити свій автомобіль. До таких видів оснащення відносяться:

  • встановлення більш потужніших аудіоколонок;
  • сучасні навігаційні блоки;
  • встановлення передніх парктроніків;
  • поліпшення захисту авто за допомогою нового замка КПП;
  • системи автозапуску й протиугінні системи;

дооснащение штатных систем киев

Ми можемо вирішити це завдання, а також надати сервіс по налаштуванню і русифікації штатних (встановлених виробником автомобіля) навігаційних систем. Навігаційні системи автомобіля потребують регулярного оновлення актуальними версіями навігаційних карт.

2019-06-11T17:20:03+00:00